Merhabalar;

NİT Group bünyesinde bulunan NİT Metal A.Ş.; demir dışı metal ticareti konusunda faaliyet göstermekte olup, galvaniz sektörüne ürün satışı yapmaktadır. Çinko satışının yanı sıra kurşun, bakır ve diğer demir dışı metal ticareti yapan firmamız metal sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yerini almayı hedeflemektedir.

NİT Metal A.Ş.‘in prensip olarak müşterilerinin taleplerine uygun, hızlı ve ekonomik çözümler sunmayı hedeflemektedir.Bu amaçla yurtiçi ve yurtdışında yaşanan tüm olumsuz ekonomik şartlara rağmen, çalışma ortaklarımızın varlığınıa değer katmanın onurunu yaşıyoruz.

NİT METAL , çalışanlarıyla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyor. Müşterileri, ortakları, bayileri ve yan ​sanayi için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefliyor.

ilkeler doğrultuda  NİT METAL , vizyonu şöyle sıralıyor:

“Müşterilerimiz velinimetimizdir.

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.
Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Daima “en iyi” olmak, vazgeçilmez hedefimizdir.
Kalitede, hizmette, ikmal kaynaklarımız ve bayi ilişkilerimizde, hissedarlara sunulan yatırım seçeneklerinde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır.
Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek; küçük ve büyük tasarrufların birleşmesini teşvik etmek üzere, sermayenin hakkı olan kârı hissedarlara sağlamak; çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak üzere, faaliyetlerden kaynak yaratmak ve tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlayarak savurganlığa ödün vermemek, ana ilkelerimizdendir.

Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur.
Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir.

Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.

Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.

Geçmişten Geleceğe

Neden Nit Metal?

Finansal Danışmanlığı

Satın alma ve satış tarafında çalışıyoruz ve müşterilerimize zorlu ve tarafsız cevaplar veriyor ve en iyi fırsatlara odaklanıyoruz.

Ticari Danışmanlığı

Değişikliğin tüm etkenlerini göz önünde bulunduruyoruz – değişimi sağlamak için sizi motive edip destekleyeceğiz.

Modern Pazarlama

Modern pazarlama yöntemi ile, müşterilerinizle süreklilik gösteren değişim ilişkilerinin gerçekleşmesini sağlayabiliriz.Yeni müşteriler elde etmenizi ve böylelikle bazı değişim işlemlerinin gerçekleşmesinin ötesinde işletmeniz bu müşterilerle sürekli ilişki içinde olmayı ve bu ilişkileri de gitgide daha da geliştirmeyi amaçlar.Bu ilişkilerin gelişmesi için de müşterilere onlar için de değer ifade edecek değer önerilerinin sunulması gerekir.

Lojistik Danışmanlığı

Geniş pazar eğilimlerinden ve stratejiden, entegre ticari stratejilerin geliştirilmesine kadar, zamanlanmış lojistik tedarik  işlemleri.

Çevre Danışmanlığı

İşletmenin atık envanterinin oluşturulması, atık alanının tasarımına teknik destek verilmesi ve  atıkların bertaraf etme hizmetlerini sunuyoruz.

Güvenlikli Tedarik Zinciri

Tedarik zincirinizin güvenli, dirençli olması ve iyi yönetilmesi gerekir. Ne kadar yaygın ve karmaşık olduğuna bakmadan, tedarik zinciriniz için kusursuz güvenlik seviyelerine ulaşmanıza yardımcı olabiliriz. Tedarikçi kalite ve performansını, tahminler ve daha fazlasını yönetme tecrübemizi de paylaşabilir, tedarik zinciriniz boyunca mükemmellik sağlayabilmeniz amacıyla bu uzmanlığı size aktarabiliriz.

Alım satım tekliflerinde bulunmak için formu doldurunuz.